آموزش جامع سئو

دوره ای ۱۰۰% عملی و کارگاهی جهت ورود به بازار کار سئو

آموزش جامع سئو

دوره ای ۱۰۰% عملی و کارگاهی جهت ورود به بازار کار سئو

دوره جامع آموزش سئو سایت از مقدماتی تا پیشرفته (حضوری و آنلاین)

آموزش صفر تا صد سئو سایت به صورت عملی و کاربردی

دوره آموزش سئو ، پرسودترین و با ارزش ترین سرمایه گذاری خواهد بود که روی خودتان انجام خواهید داد و در کوتاه ترین زمان از سرمایه گذاری خود کسب درآمد خواهید کرد.

آموزش سئو، نقش بسیار مهمی در آینده شغلی افراد جویای کار دارد و بسیاری از شرکت های فعال و کسب و کارهای اینترنتی به دنبال جذب نیروهای متخصص سئو هستند. این دوره نیز دقیقا به همین دلیل طراحی شده است.

وقتی صحبت از سئو می شود صحبت از درآمدهای فوق العاده بدون هزینه های بالای بازاریابی است!

اما چرا سئو می تواند یک کسب و کار را به طور کامل متحول کند اما همه از آن بهره مند نمی شوند؟ پاسخ این سوال نیاز به تخصص بالا در بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو در زمان کنونی است.

کارگاه آموزش سئو توسط مجید رجبی

دوره جامع آموزش سئو سایت

آموزش سئو چیست ؟

دوره آموزش سئو یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید روی خودتان انجام دهید. با گذراندن آموزش سئو حرفه ای به یک سئوکار حرفه ای تبدیل خواهید شد. چرا گذراندن دوره آموزش سئو حرفه ای بهترین سرمایه گذاری است ؟

 1. اکثر کسب و کارهای ثروتمند ایرانی، اینترنتی هستند
 2. سئو یکی از پر درآمدترین شغل های ایران و جهان است
 3. اکثر پروژه های سئو را می توان به صورت دورکاری انجام داد
 4. تعداد سئوکاران حرفه ای بسیار کم است و بازار کار برای این افراد بسیار زیاد است

با یادگیری حرفه ای سئو، آینده شغلی خود را تضمین کنید

چرا باید دوره آموزش سئو را گذراند؟

همانطور که میدانید بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو برای موفقیت کسب و کارها نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. به همین دلیل اکثر شرکت ها در حال استخدام کارشناس سئو هستند. به همین دلیل دوره آموزش سئو سازی سایت ما بصورت کاملا عملی و حرفه ای برای شما عزیزان طراحی شده است.

این دوره جامع آموزش سئو برای تمامی افراد و با هر میزان آشنایی با بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) طراحی شده است. با گذراندن دوره آموزش سئو به زبان ساده، می توانید درآمد خود را در فضای مجازی چندین برابر کنید. حتی ممکن است بتوانید درآمد خود را تا ۵ برابر هم افزایش دهید.

دلیل اهمیت دوره سئو

همین حالا ثبت نام کنید

کمی درباره استاد دوره

استاد دوره سئو، مجید رجبی که یکی از بهترین مشاوران حرفه ای سئو هستند که تجربه کار بر روی سئو سایت هایی مانند ایرانسل، بانک سامان، بانک صنعت و معدن و بسیاری سایت های شرکتی را دارند.

اهمیت بازدید سایت ها

زمانی برای یک سایت ارزش ایجاد خواهد شد که آن سایت بازدید داشته باشد. حال با توجه به زمینه فعالیت هر سایت، آمار بازدید می تواند ارزش متفاوتی ایجاد کند. ممکن است برای یک وب سایت صنعتی ورودی بازدید روزانه ۱۰۰ نفر از سایت ایجاد ارزش کند، اما بازدید روزانه حتی ۱۰۰۰ نفر هم برای یک سایت خبری ارزشی ایجاد نکند. حال مسئله مهم اینجاست که چگونه می‌توان ورودی یک سایت را افزایش داد.

شاید ۵ یا ۱۰ سال قبل نیاز به چنین دانشی برای سئو سایت نبود و این سطح از رقابت نیز شکل نگرفته بود، اما اگر امروز در نتایج اولیه گوگل باشید دیگر مشکل مشتری و درآمد نخواهید داشت! به این دلیل است که در این زمان همه به سئو سازی سایت هایشان رو آورده اند.

ویژگی های دوره آموزش جامع سئو

استخدام سئوکار

مشاوره گرفتن پروژه سئو و بازارکار

در انتها تکنیک های گرفتن پروژه سئو و نکات ورود به بازارکار سئو آموزش داده می شود

مشاوره سئو

پشتیبانی دوره و رفع اشکال

برگزاری یک جلسه رفع اشکال در پایان دوره و ارائه پشتیبانی آنلاین در گروه تلگرامی

برگزاری کلاس آموزش سئو

کلاس های حضوری و غیر حضوری

امکان برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری با بالاترین راندمان فراهم شده است

سرفصل های آموزش سئو

سرفصل های دوره آموزش سئو

سرفصل های دوره کاملا کاربردی و پروژه محور می باشد. سرفصل های غیرکابردی در این دوره جایی ندارند

وقتی قرار است واقعا در کسب و کار شما تغییرات بزرگ و مهمی به وجود بیاید نیاز دارید که بهترین سئو را در میان رقبای خود داشته باشید. نباید به صفحه اول قانع باشید بلکه باید در بین ۳ نتیجه اول باشید! در دوره جامع آموزش سئو شما فقط نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید! قدم های بعدی را در این دوره خواهید آموخت.

دستاوردهای انتهای دوره جامع آموزش سئو

در انتهای دوره جامع آموزش سئو شما تبدیل به یک سئو کار ماهر خواهید شد و قادر خواهید بود روی هر کلمه ای که دلتان می خواهد به صفحه اول بیایید.

این دوره از مباحث اولیه که آشنایی با موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می باشد شروع می شود و در ادامه به اصول اولیه سئو می پردازد. در جلسات بعدی به تنظیمات سئو سایت، تولید محتوا، سئو ویدئو، نقش شبکه های اجتماعی در سئو و نکات کلیدی مهم در سایت برای موتورهای جستجو می پردازد.

اما تقریبا از اواسط جلسه، مباحث اصلی دوره شروع خواهد شد که قطعا هر فردی در این دوره را شگفت زده خواهد کرد زیرا این مباحث تجربیاتی هستند که در سئو فارسی با گوگل کسب شده است.

پروژه انتهای دوره

در انتهای دوره برای هر دانشجو پروژه ای تعریف می شود که باید دانشجو نسبت به بهینه سازی و تحویل آن اقدام کند. تمام نکات آموزش داده شده در طول دوره باید در پروژه پیاده سازی شود و مانند یک پروژه سئو واقعی با آن برخورد شود. در انتها، پروژه توسط مدرس دوره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و نفر دوم و سوم به عنوان کارآموز سئو انتخاب شده و بهترین فرد دوره به استخدام خود ما در خواهد آمد.

آیا سرمایه گذاری در این دوره درست است؟

بیایید با مثالی این موضوع را بررسی کنیم:

اگر قرار باشد همین الان سئو سایت خود را به شخص یا شرکتی که قرار است واقعا سئو استانداردی را روی سایت شما اجرا کند، برون سپاری کنید حداقل مبلغی که برای سئو هر کلمه عادی به شما پیشنهاد می شود  ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان خواهد بود و اگر یکی از کلمات اصلی کسب و کار شما باشد حداقل ۱۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان برای یک کلمه باید بپردازید. هیچ تضمینی هم وجود ندارد که شخص یا شرکت مورد نظر از روش های قانونی و یا به اصطلاح سئو کلاه سفید استفاده کند.

اگر خودتان کارهای بهینه سازی سایت را انجام دهید، می توانید با صرف روزانه ۲ الی ۳ ساعت در مدت زمان مشخصی سایت خود را به صفحه اول بیاورید و در آن مکان حفظ کنید

شما با شرکت در این دوره فقط مبلغی که قرار است برای سئو اولین کلمه خود پرداخت کنید را روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید!

سوالات متداول دوره آموزش سئو

مشاوره رایگان دوره جامع آموزش سئو : ۰۹۱۲۳۱۷۲۲۸۹

سوالات متداول

 • در هر دوره نفر اول، استخدام مجموعه ما خواهد شد

 • در هر دوره، نفر دوم و سوم به عنوان کارآموز سئو جذب مجموعه های ما خواهند شد

 • بله. این دوره کاملا عملی و بر اساس پروژه می باشد. در جلسات اول برای هر دانشجو پروژه تعریف می شود که باید بر روی آن کار کند. همچنین تا زمانی که با چالش های پروژه های واقعی مواجه نشوید نمی توانید مهارت و تسلط کافی را به دست بیاورید

 • بله. از آنجا که دوره عملی می باشد همراه داشتن لپ تاب لازم است.

 • قیمت این دوره با توجه به مباحثی که در طول دوره گفته می شود، بسیار پایین است و شما در صورت همراهی با دوره و انجام تمرینات خود مهارتی را به دست می آورید که با درآمد اولین پروژه سئو خود کل مبلغ شهریه را به دست می آورید

 • بله. این امکان فراهم می باشد. در ابتدا ۴۰ درصد مبلغ و در طول دوره ۶۰ درصد باقی مانده را می توانید پرداخت کنید

 • در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دو جلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دو جلسه دیگر هیج مبلغی عودت داده نمیشود.

آموزش خصوصی سئو برای شرکت ها و موسسات

بسیاری از شرکت ها و موسسات فعال در حوزه وب، طراحی و سئو نیازمند آموزش کارکنان و مدیران خود هستند. برای افزایش سطح کیفی و ارائه محتوای آموزشی منطبق بر زمینه کاری و نیازهای شرکت شما، آمادگی برگزاری دوره ها به صورت خصوصی و در محل شرکت شما را خواهیم داشت. برای اطلاعات بیشتر حالا تماس بگیرید.