مشاوره سئو

مشاور سئو سایت

اگر شما تولید کننده یک محصول و یا ارائه دهنده خدماتی هستید به جهت معرفی و فروش بهتر کالا/خدمات خود در موتور جستجوی گوگل نیاز به سئو دارید. اگر سایت شما ناگهان رتبه خود را از دست داده است و نمی دانید چه اتفاقی برای سایتتان افتاده است در این زمان نیاز به مشاوره سئو دارید.

و یا ممکن است با اینکه سایت شما با کلمات کلیدی مرتبط با صنعتتان در جایگاه بالایی در صفحه نتایج گوگل قرار داشته باشید ولی فروش پایینی داشته باشید. در این زمان نیز مشاوره سئو حرفه ای می تواند برای بهبود رتبه سایت و افزایش نرخ تبدیل (conversion rate) راه کارهای عملی خوبی را به شما پیشنهاد دهد.

این نکته را باید در نظر داشته باشید که مدیران وب سایت ها، در کار خود افراد بسیار حرفه ای و پرمشغله ای هستند و به همین دلیل ممکن است زمان زیادی برای ارتقای دانش فنی خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نداشته باشند، در این زمان نیز بهره گیری از خدمات مشاوره سئو استفاده شود.

مشاوره سئو چیست؟

با توجه به رشد فناوری و گسترش هر روزه فضای اینترنت، برای معرفی محصولات و خدمات خود تنها راه اندازی یک وب سایت کافی نیست. شیوه نمایش محصولات و خدمات در سایت، نحوه قرارگیری آنها در سایت، ساختار سایت، نحوه دیده شدن سایت از منظر کاربر نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشاوره سئو سایت راهنمایی فنی و غیرفنی لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا به بهترین نحو، محتوای سایت خود را تولید، سایت را بهینه سازی و کدنویسی های خود را بهینه سازی نمایید.

خدمات مشاوره سئو قابل ارائه توسط من

مشاوره و راهنمایی جهت یافتن کلمات کلیدی که جستجوی بالا و رقابت کمی برای آنها وجود دارد (یافتن و انتخاب کلماتی که بیشترین بازده برای سایت و بیشترین سودآوری را برای کسب و کار شما داشته باشد)

 • مشاوره و راهنمایی تولید محتوا (متن، گرافیک، مدیا)
 • مشاوره و آموزش جهت برطرف کردن مشکلات سئو سایت (Technical, On-Page, OFF-Page)
 • مشاوره جهت آنلایز سایت و سئو سایت های رقبا (Competitive Research)
 • برگزاری کلاسهای آموزش سئو
 • معرفی روش های ایجاد CTA (Call to Action)
 • راهنمایی استفاده از شبکه های اجتماعی
 • معرفی روش های درست دریافت بک لینک
 • آموزش یافتن بک لینک های مضر برای سایت و برطرف کردن آنها
 • مشاوره برای نحوه کار با الگوریتم های جدید گوگل

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو فردی است که سال ها در موضوع سئو سایت فعالیت کرده، از علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات صورت گرفته در گوگل اطلاع دارد و همچنین سابقه به نتیجه رساندن پروژه های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

با توجه به تغییرات مداوم نتایج جستجوی گوگل به چه صورتی می توان از مفید بودن مشاوره سئو اطمینان حاصل کرد؟

اگر محتوای تولید شده سایت شما برای مخاطب واقعی جذاب و کاربردی نیست، سئو سایت خود را درست انجام نداده اید. شناور بودن رتبه سایت در گوگل و بیشتر شدن این شناوری در سال ۲۰۱۸ به معنی بی ثمر بودن سئو نیست. بلکه کاملا ً برعکس حرکت گوگل به سمتی است که در صفحه نتایج جستجو یک نتیجه را به عنوان پاسخ اصلی عبارت جستجو به مخاطب نشان دهد و این به آن معنی است که سئو بیش از هر زمانی مهم شده است. شما باید چنان محتوای سایت خود را تولید کنید که گوگل آن را بهترین پاسخ به عبارت جستجو شده توسط مخاطب بداند. انجام اینکار ساده نیست و به دانش و تمرین نیاز دارد.

تضمین کار مشاور سئو

سایت ها و نمونه کارهای موقف سئو که با استفاده از خدمات مشاوره من در صفحه اول گوگل قرار دارند بهترین گواه موفقیت من در کارهایم است. از سوی دیگر باتوجه به اجرای صحیح مشاوره های انجام شده تنها در صورتی که پروژه سئو توسط من انجام شود نتیجه کار تضمین می شود.

با این حال با توجه به اینکه تمام مشاوره های انجام شده با استناد به اجرای موفق شیوه های ارائه شده بر روی سایت های مشابه انجام می شود. دریافت کنندگان این مشاوره ها می توانند با خیال آسوده از این مشاوره ها بهره ببرند. با توجه به اینکه اجرای سئو کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است. پیشنهاد من واگذاری اجرای سئو به کارشناسان حرفه ای می باشد.

مشاوره سئو یکی از خدمات تخصصی در زمینه سئو سایت می باشد. مشاور سئو، فرد متخصصی است که این روزها به دلایل خوبی معروف شده اند.

اینترنت به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است به خصوص گوگل که جزو مهمترین این توسعه هاست.

هر صاحب کسب و کاری ممکن است در مورد مشاوره سئو سوالاتی داشته باشد. تعدادی از این سوالات عبارتند از:

 • مشاوره سئو چیست ؟
 • متخصص سئو دقیقا چه کاری انجام می دهد ؟
 • آیا نیاز است که برای وب سایت، سئو کار شخصی استخدام کرد ؟

حال بیایید با جواب دادن به این سوالات پاسخ خود را پیدا کنیم :

مشاوره سئو چیست و چرا به یک مشاور سئو نیاز داریم؟

واژه (مشاوره) کلمه ای است، برای اشاره به متخصصانی که در زمینه های بخصوصی تخصص دارند. مشاوران توصیه های کاربردی را در زمینه تخصص خود در اختیار شرکت ها و اشخاصی که به تخصص آن ها نیاز دارند قرار می دهند.

بنابراین مشاوره سئو نیز از این تعریف مستثنی نیست.

مشاوران سئو در زمینه بهینه‌ سازی سایت برای موتورهای جستجو متخصص‌ اند و صاحبان کسب‌ و‌ کارها و صاحبان سایت مبالغی را برای گرفتن مشاوره از آنها می‌پردازند.

هدف از خرید خدمات مشاوره، افزایش رتبه سایت، افزایش تعداد بازدیدکننده سایت و درنهایت سود بیشتر برای وب سایت ها است.

مهارت های لازم مشاور حرفه ای سئو

مشاور حرفه ای سئو حداقل باید دارای چه تجربیات و تخصص هایی باشد:

سئو داخلی (On-Page SEO)

Onpage SEO و یا سئوی داخلی مجموعه فعالیتی که داخل سایت انجام می گیرد.

بیشتر افراد فکر می کنند که سایت های سئو دارای روش ها و استراتژی های ویژه ای هستند که باعث لینک بیلدینگ و ایجاد سیگنال های شبکه های اجتماعی می شود.

اما کارهای زیادی هستند که باید قبل از اجرای هر تکنیک سئویی در سایت انجام شوند. بطور ابتدایی این وب سایت ها دارای موتور جستجوهایی هستند که به کارایی مناسب کمک میکنند .

پارامترهای On-Page SEO زیادی وجود دارد که به یک مشاور خوب در پیشبرد اهداف کمپانی کمک می کند:

Title Tag (تگ عنوان)

انتخاب یک Title Tag مناسب از چیزی که فکر می کنید سخت تر است. بهینه ساز تگ عنوان صفحه تاثیر مثبت زیادی بر روی سئوی سایت دارد.

Description Tag (تگ توضیحات)

موارد زیادی را در مورد بهینه سازی تگ توضیحات بیان کرد. Description Tag یکی از پارامترهای بسیار مهمی است که موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها از آن استفاده می کنند.

Meta Tag (تگ متا)

به علاوه Title Tag و Description Tag، متا تگ های زیاد دیگری هم هستند که کاربرد آنها بستگی به شرایط و حوزه فعالیت وب سایت دارد. مشاور سئو راهنمایی های لازم را در رابطه با به کارگیری صحیح هر یک از این متا تگ ها در اختیارتان قرار خواهد داد.

Content Quality (کیفیت محتوا)

مهمترین و حیاتی ترین بخش برای هر موتور جستجویی، کیفیت محتوا است. بسیار با اهمیت است که محتوای بسیار کاربردی و کاربر پسند برای مخاطبان خود آماده کنید.

Keyword Density (چگالی کلمات کلیدی)

رعایت میزان صحیح چگالی کلمات کلیدی باعث افزایش اعتبار مطلب شما خواهد شد و در نتیجه از اعتبار بیشتری در گوگل برخوردار خواهد شد.

رعایت keyword density و سایر مطالب این حوزه رو مشاور سئو در اختیار تیم تولید محتوای سایت ها قرار خواهد داد.

LSI (Latent Semantic Indexing)

LSI نوعی از کلمات کلیدی است که در محتوای سایت باید مورد استفاده قرار گیرد. این دست از کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کند تا مطلب شما را بهتر درک کنند.

LSI می تواند شامل مترادف ها و متضادهای کلمات کلیدی اصلی باشند.

به عنوان مثال اگر مطلب شما راجع به “حقایقی درباره حبوانات” باشد، موتورهای جستجو انتظار دارند که مطلب شما حاوی کلماتی مانند سگ، گربه، پرندگان و از این دست لغات باشد.

Site Structure (ساختار سایت)

بهینه و استاندارد بودن ساختار سایت باعث افزایش کارایی سایت برای کاربران می شود همچنین موتورهای جستجو هم راحت تر می توانند سایت ها را پیمایش و ایندکس کنند.

مشاور سئو باید ساختار سایت شما بررسی کند و پیشنهادهای کاربردی جهت اصلاح ساختار سایت را ارائه دهد.

Site Speed (سرعت سایت)

بالا بودن سرعت سایت تاثیر بسیار زیادی در تجربه کاربردی و بازدید سایت دارد.

هرچه وب سایت شما سرعت بالاتری داشته باشد، کاربران بیشتری خواهید داشت و در صورتی سرعت سایت پایین باشد به شدت کاربران خود را از دست خواهید داد.

مشاور سئو، سرعت سایت ها را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار میدهد و نکته های لازم جهت افزایش و بهبود سرعت سایت را در اختیار تیم فنی قرار می دهد.

Mobile Friendly

بهینه بودن و سازگار بودن سایت برای دستگاه های موبایل از جمله ضروری ترین ویژگی هایی هست که هر سایتی باید داشته باشد.

امروزه اغلب افراد از دستگاه های موبایل مانند Tablet و Smart Phone ها برای کارهای خود استفاده می کنند و این نیاز هم هر روز در حال افزایش است.

Structured Data / Schema Makeup

structured data به موتور های جستجو  مانند گوگل اجازه می دهد تا نوع محتوای سایت شما درک کنند و در نمایش سایت شما به کاربر راحت تر تصمیم بگیرند.

Schema انواع بسیار زیادی دارد که بنا به نوع سایت و نوع محتوا باید اسکمای مناسب را انتخاب کرد.

سئوی خارجی (Off-Page SEO)

سئوی خارجی و یا همان OFF-Page SEO به کلیه فعالیت هایی اشاره دارد که با هدف افزایش رتبه سایت، در خارج از وب سایت هدف انجام می شوند مانند لینک سازی و غیره. در این قسمت اشاره ای کوچک به تعدادی از فعالیت های سئوی خارجی می کنیم.

Link building (لینک سازی)

یکی‌ از مهمترین بخش های سئوی خارحی فعالیت های لینک سازی و یا همان گرفتن بک لینک است. لینک سازی دارای دو جنبه است، در یک وجه به افزایش رتبه سایت کمک می کند و در جنبه دیگر باعث افت رتبه و پنالتی شدن سایت از طرف موتورهای جستجو می شود.

مهمترین کار در این بخش لینک سازی آشنا بودن شما با قوانین و فعالیت های استاندارد می باشد. و موضوع با اهمیت بعدی شیوه پیاده سازی تکنیک لینک بیلدینگ است.

Social Media (فعالیت در شبکه های اجتماعی)

این بخش دارای اهمیت نسبی در عوامل رتبه بندی میباشد . در حقیقت این به عنوان یکی‌ از بخش های مهم سئو به شمار می اید . ایا شما کل محتوی خودرا در شبکه اجتماعی وارد میکنید ؟ ایا میتوانید در صنعت به همه افراد اعتماد کنید و احترام بگذارید ؟

چیزهای زیادی که علاقه مند هستید داخل tweets ، pins , upvotes و سایت های دیگر برای رتبه بندی بهتر در گوگل و در سایت های دیگر در نظر گرفته میشود .به این حقیقت اشاره نشدا که چیزهای زیادی وجود دارد که باعث افزایش ترافیک فکری در این سایت ها میگردد .

ویدیو ها :

در بیشتر ویدیو ها اینده های اینترنت و بازاریابی سئو دیده میشود . خود یوتیوب در حدود بیشتر از دو وب سایت را به نسبت دیگر وب سایت ها داراست .

ویدیو به شکل درست عمل بهینه سازی ر انجام میدهند بنابراین تا هر چه سریع تر میتوانید داخل وب سایت ها بایستی کار انجام دارید . در داخل این وب سایت ها همچنین لینک ها ، محتوی فوق العاده ، و پست های زیادی وجود دارد .

Content marketing :

محتوی بازاریابی :

مردم اکثرا گول این تبلیغات را به یک شکلی میخورند ولی متوجه محتوی نوع اگهی نمیشوند انها معمولا تبلیغات تلویزیون را رد میکنند و به تبلیغات رادیو ها و ماهواره ها بیشتر تن میدهند .

Marketing  content :

این محتوی ها در حقیقت بخش بزرگی از اینده را به خود اختصاص داده است به عبارت ساده بازاریابی ها بطور موثر در عملکرد اینترنت ها تاثیر مستقیم دارد و مطمئنا دارای سایت های سئوی زیادی نیز میباشد .

مشاور سئو باید بداند که چگونه محتوی های رایگان را ایجاد کند و انها را در وب به اشتراک بگذارد و باید کاری کند که محتوی هایی که داخل سایت میگذارد چشم خریدار را بگیرد و انها را وادار به خرید کردن گند

به هر حال بازار یابی های اینترنتس راهبردهای زیادی را شامل خود میشود که شامل موارد بالا میشود . اما این تنها بخشی از محتوی است چیز های بیشتر و بزرگ تری برای بازاریابی های انلاین وجود دارد که در ان از تاتیک های زیادی به کار گرفته شده .

چه کار هایی نباید انجام شود :

وقتی صحبت از بهینه سازی موتور های جستجو میشود موارد زیاد وجود دارد که باید از انجام دادن انها خودداری به عمل اورد و دارای اهمیت بسیار زیادی هستند . اجتناب از این کارها برای موفقیت در کسب و کار های انلاین وب سایت ها بسیار مهم میباشد . شما میتوانید هزاران کار را درست انجام دهید و فقط ممکن است یک اشتباه کوچک کل رتبه بندی شما را به کل تغییر و خراب کند و ممکن است حتی شما تحت جریمه های مالی قرار گیرید و یا حتی در مواردی ممنوع شوید . اما شما میتوانید با شرکت ها و وب سایت ها سئو تماس برقرار کنید و انها از شما برای جلوگیری از کارهایی که نباید بکنید مطلع میکنند .

در این قسمت شما با خلاصه ایی از موارد ذکر شده اشنا خواهید شد :

بهینه سازی بیش از اندازه :

استفاده از کلید های واژه های بسیار که درون محتوی ها و لینک بیلدینگ ها بکار میرود .

هرز نامه لینک :

اینکه سایت خود را با انواع لینک هایی از هر جایی پر کنید به این نام معروف است . و بعضی وقتها که از جانب سایت های سئو امده است .

کاهش کیفیت های لینک ها :

مطمئنا در این روزها اندازه بهینه سازی موتور ها جستجو با کاهش کیفیت برابر هستند .و فقط تعداد کمی از انها  هستند دارای کیفیت های بالا هستند و روزانه هزاران لینک بخاطر کیفیت پایین از بین میروند .

دسته  بخصوصی از لینک ها :

همه لینک ها بطور برابر بوجود نمی ایند . این روزها لینک های بیشمار زیادی وجود دارد که بیشتر از اینکه منفعت برسانند باعث ضرر هستنو . مشاور شما بایستی از این موارد مطلع باشد و سایت را از این گونه لینک ها دور کند .

محتوی نامناسب :

ریسندگی ، کپی کردن ، سرقت ادبی ، یا نوشتار هایی با کیفیت کم میتواند وب سایت را دربسیاری از جهات به خطر بیندازد

اپدیت گوگل :

صنعت سئو همواره در حال دگرگونی است . این بخش گسترده ایی از حقایق گوگل و دیگر موتور های جستجو میباشد  که باعث اپدیت شدن دیگر برنامه ها میشود .بنابراین کارشناسان سئو بطور مداوم باعث تغییر در حوزه صنعت میگردد .

درخواست از کمپانی ها و یا مشاورانی که شما  استخدام کرده اید میتواند به اپدیت کردن در این روش ها کمک نماید . قبل از همه اینها شما باید بتوانید ” تا یخچه الگوریتم های تغییر گوگل ” ابتدا مطالعه نمایید . این راهی است که شما  حداقل میتوانید معلومات خودرا در این سایت ها ازمایش کنید .

دیگر مطالب :

سطح معلومات خودرا گسترش دهید در حالی که متخصصان سئو میتوانند بطور تکنیکی شغلشان را بطور کارامد حفظ کنند از این گذشته شما میتوانید تخصص خود را در بازاریابی دیجیتال پیدا کنید و استخدام شوید همچنین این مسئله به شما دربالابردن بازده سرمایه گذاری کمک مینماید .

در واقع همچنین شما میتوانید متوجه شوید که چگونه واحد های سئو را به روش صحیح انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که شخصی که قصد استخدام او را دارید دقیقا چه کاری انجام میدهد ممکن است این قضاوت ها کمی دشوار باشد چون شما نمیدانید که چگونه این کاررا انجام دهید اما پرسیدن این سوال به شما در توصیف و توصیه هروتحقیق دیگری کمک میکند .

به عنوان مثال ما در وب سایت های BAM وب سایت هایی برای مشاغل در سرتاسر جهان رتبه بندی شده است . اما اکثر مشتریان ما که در Denver , Des Moines , Los Angles , San Diego قرار گرفته زیرا این شهر ها مکانی هستند که بیشترین تخصص رتبه بندی در انها قرار گرفته است .بنابراین بااستفاده از این سایت ها ما میتوانیم به سطح بالایی از رتبه بندی ها دسترسی پیدا کنیم .

بیشترین نگرانی ها از سوی سایت های انلاین بوده است هر متخصص که در بازار یابی های  انلاین کار میکنند دارای مشاور های متخصص هستند و تجارت ها و سود های فراوانی را بوجود  می اورد .

و اغلب دوستان من اطلاعات خیلی کمی درباره مشاوره سئو دارند چیزی که واضح است خلاصه ایی اساسی از سایت ها و وب سایت ها میباشد به علاوه بهینه سازی موتور های جستجو در صنعت همواره در حال تغییر است . بنابراین همیشه چیزها و فکر هایی وجود دارد همیشه در حال دگرگونی میباشد . شما باید ابتدا اطمینان حاصل کنید که بهترین فرد رابرای استخدام انتخاب میکنید بنابراین همه چیز بستگی به انتخاب شما دارد پس سعی کنید عاقلانه فکرکنید .

کارشناسان سئو ما در خدمات مشاوره متشکل از موارد ذیل میباشد:

خدمات مشاوره سئو شامل هر چیزی که شما برای فهم بهتر از کارهایی که قصد انجام ان را دارید به شما مشورت میدهد . هر کدام از وب سایت ها دارای برنامه های سئو میباشند . در ذیل لیستی از خدمات مشورتی سئو وجود دارد که بستگی به اهداف شما دارد .

اطلاعات ویرایش کردن سئو :

تیم ما به حل پیدا کردن بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت هایی که  دارای سازمان دهی هستند کمک مینماید پوشش های ویرایشگرانه ما متشکل از جنبه های مناسب برای سئو میباشد که انها متشکل از بهینه سازی های داخلی ، محتوی ، بهینه سازی های خارجی , HTML markup ، و لینک های پشتی ، ساختار سایت میباشد .

جستجو نوع کیبورد ها :

این مورد به برنامه سازی درجه بندی در هر زمینه موتور های جستجو گر کمک مینماید . مشاوران سئو ما از این محصولات برای تشخیص اینکه کدام کیبورد در بهترین نوع خود قرار دارد کار انجام میدهند .

نقشه خوانی برای موفقیت های سئو :

هنگامی که یکی از ویرایش ها به پایان رسید تیم ما با برنامه های نمایشی خودش شروع به نشان دادن بهبود های اولیه میکند که این موضوع در ابتدا با شروع تاثیرات در کوتاه ترین مدت انجام میگیرد . برنامه های نقشه خوانی ما باعث میگردد که اهداف ما بازیابی شود که این برنامه ها شامل پروژه های سئو کوتاه مدت و بلند مدت میباشد .

راهنمای مکمل سئو :

تیم ما با سالها تجربه ایی که در اختیار دارد نه تنها در بخش راهنمای تدوین ها بطور موثر کار میکند بلکه در نحوه اجرای ان به خوبی عمل میکند . به عنوان بخشی از خدمات سئو تیم ما در زمینه گرفتن بهترین تصمیمات و روشها برای اجرای تدوین و راهنما ها و برای اموزش دادن به بقیه هم تیمی ها بصورت کارامد عمل میکند . ما همچنین تغییرات بوجود امده را بازبینی  میکنیم و نشانه گذاری های HTML را مرور خواهیم کرد این موضوع به مطالب بعدی کمک خواهد کرد که نتایجی که از جانب سایت های سئو به دست می اید در نظر گرفته شود . هدف ما این است که تیم خود را برای افزودن چیزهای ضروری به سایتمان هدفمند کنیم و در این راه از شیوه های سئو نیز به کار میگیریم .

تجزیه و تحلیل رقبا :

اگر‌سئو برای شما مهم است همجنین شانس نیز در این رقابت ها بسیار مهم است . مشاوران سایت سئو ما درمورد انچه که رقبا بااین سایت کاز میکنند تحقیق و بررسی میکنند و ما این تحقیقات و یا کلمات کلیدی را مورد هدف قرار خواهیم داد .در میان این پژوهش ها هدف ما این است که مهندسی به کارهای قبلی خودشان بازگردند و رقابت در همین حین انجام گیرد وفرصت های بهتر برای رتبه گیری انجام شود .

Backlink audit :

این بخش های backlinkمیتواند هم باعث ساخت و از بین بردن سایت گردند . با استفاده از ابزار های متنوع ، ما میتوانیم از بخش های backlink برای تشخیص دادن رتبه بندی های اسیب دیده بکار گیریم . همچنان میتوانیم از این برنامه ها برای توسعه دادن ، بهبود سازی کردن و ساخت لینک های موجود برایدکمک به موتور های بهینه سازی جستجو بکار گیریم .

کیفیت بالای لینک بیلدینگ ها :

هنگامی که تیم ما نمای یک لینک مورد بازبینی قرارداد ما فرصت های لازم را برای تولید لینک های خاص در هر کمپین بوجود می اوریم برای ایجاد لینک مشاوران سئو در تلاش هستند که بتوانند یک لینک مناسب را با کیفیت مناسب تنظیم کنند .

مشاوره مجدد وب سایت ها ؛

اگر قصد طراحی سایت خودرا دارید شما به سایت سئو نیازمند هستید . طراحی های مجدد چیزی فراتر از تصویری است که  شما میتوانید از ان برای بوجود اوردن یک طراحی عالی بهره بگیرید . اکر شما  در کسب و کار خود دارای طراحی مجدد هستید مشاورین ما در این زمینه به شما توصیه های مورد نیاز را خواهند داد و ساختار سایت ها را مورد بررسی قرار خواهندداد . بهینه سازی اصلی در صفحه نخست ارائه میشود و کلیه صفحات بنا به درخواست کاربر تغییر خواهند کرد . و از یک لینک و مشاور سئو برای طراحی مجدد و یا برای جلوگیری از هرگونه بروز اتفاق  مورد استفاده قرار میگیرد .

گزارش ماهیانه in depth :

یکی‌از مهمترین جنبه های موفقیت  کمپانی های سئو دسترسی این بخش میباشد که به شما برای دستیابی به نتایج و تطبیق دادن خود با برنامه های کسب و کار سئود کمک مینماید و همچنین به شما در پیدا کردن نتایج که ماهیانه طی یک گزارش ارائه میشود کمک میکند انتقال خدمات مشورتی سئو یکی از بخش های انتقالی و جز اهداف ما برای فهم این سایت ها به شمار میرود . و به ما یاداور میشود که در کدام قسمت  قرارداریم و یا قصد انجام چه کاری را داریم مشاورین سئو ما جلسه ایی را مبتنی بر مروری بر گزاراشات طی ماه های آتی برگزار کرده اند .

مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ

با بیش از 5 سال تجربه کاری در زمینه سئو، تبلیغات گوگلی و طرای استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مبتنی بر بازار ایران و نگرش جهانی، به شرکت های در حال توسعه زیادی کمک کرده ام تا خود را در بین رقبا، جزء اولین ها بیابند و به واسطه این اولین بودن درآمد خود را افزایش دهند و مشتریان جدید به دست آوردند و نرخ بازگشت سرمایه خود را افزایش دهند.

Fill out the form to subscribe to our newsletter.

  درخواست مشاوره سئو