مشاوره طراحی سایت

ارائه خدمات مشاور طراحی سایت بصورت آنلاین و حضوری

مشاور طراحی سایت

  استفاده از خدمات مشاور طراحی سایت یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری ها جهت ورود هر کسب و کاری به دنیال دیجیتال است. داشتن یک وبسایت استاندارد و حرفه ای در کنار استفاده از خدمات یک مشاور متخصص اساس موفقیت هر کسب و کاری در فضای آنلاین است. اگر سایت شما را شرکت ماکروسافت هم طراحی کرده باشد ممکن است دارای اشکالاتی اساسی باشد. مشاوره طراحی سایت یعنی تبادل اطلاعات و همفکری و بررسی نیازهای کسب و کار شما تا از این طریق بتوان تصمیم های بهتری گرفت. همچنین مشاور تا انتهای مسیر و تا زمان تحویل گرفتن سایت در کنار شما خواهد بود. با این کار در زمان کوتاه تری به موفقیت خواهید رسید و البته با هزینه ای به مراتب کمتر.

  مزایای خدمات مشاور طراحی سایت

  هر کسب و کاری محصولات، خدمات و نیازمندی های خاص خود را دارد. نکته مهمی در فضای دیجیتال به وجود می آید شیوه نمایش و پیاده سازی این موارد در وب سایت است. بسیاری از صاحبین کسب و کار دقیقا نمیدانند خدماتشان به چه شیوه ای باید در سایت قرار داده شود. و یا اینکه از چه سیستم مدیریت محتوایی باید استفاده کنند.

  مشاوره طراحی سایت

  مشاور حرفه ای طراحی سایت فردی است که به موارد طراحی سایت، بخش های فنی تسلط کافی دارد. پس از صحبت با شما و دریافت خواسته ها و نیازهایتان، بهترین نوع وب سایتی را که می توانید داشته باشید را به شما توصیه می کند. به یاد داشته باشید همیشه گرانترین گزینه، مناسب ترین گزینه نیست. 

  هزینه مشاوره طراحی سایت

  اکثر مشتریان حاضر به پرداخت هزینه بابت کارهای ملموس هستند. به همین علت در پرداخت هزینه های مشاوره مقاومت می کنند. اما بخاطر داشته باشید دریافت مشاوره حرفه ای و در زمان مناسب جلوی بسیاری از ضررها را خواهد گرفت.

  اگر هزینه هایی که برای دوباره و یا چندباره کاری ها پرداخت می کنید و همچنین زمان زیادی که در این بین تلف می شود را در نظر بگیرید، درخواهید یافت که دریافت خدمات مشاوره بسیار به صرفه هستند. استفاده از خدمات مشاوره در واقع نوعی سرمایه گذاری است.

  در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید

  با یک جستجوی ساده در اینترنت سایت ها و شرکت های زیادی را پیدا خواهید کرد که تعرفه خدمات طراحی سایت خود را در وب سایتشان قرار داده اند. این تعرفه ها بسیار متفاوت و بسیار متغیر هستند. آیا نیاز شما را یک وب سایت ۲ میلیون تومانی برطرف می کند و یا نیاز به کدنویسی اختصاصی با حداقل هزینه ۱۰۰ میلیون تومان؟

  متاسفانه شرکت ها و اشخاصی هم در این بازار هستند که از عدم آگاهی کارفرما استفاده کرده و هزینه های زیادی را بابت طراحی سایت دریافت می کنند. مشاور طراحی سایت در کنار شما قرار می گیرد و با دریافت خواسته و نیازهای شما بهترین نوع سایت و با بهترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد. همچنین در زمان تحویل سایت کنار شما خواهد بود تا دقیقا پروژه ای که سفارش داده اید را دریافت کنید.

  پیش نیازهای دریافت مشاوره طراحی وبسایت چیست؟

  قبل از مشاوره لیستی از انتظارات، مشکلات، نیازمندی ها و بودجه خود، برای طراحی سایت را آماده کنید. لیست آماده شده را قبل از جلسه به صورت پرینت شده در اختیار مشاورتان قرار دهید. خواسته های خود را به صورت کامل با مشاورتان در میان بگذارید تا بتواند به بهترین شکل شما را راهنمایی کند. در پایان از مشاور بخواهید بهترین ایده و نظر خود را در مورد طراحی یک سایت خوب متناسب با ویژگی های شما در اختیارتان قرار دهد.

  ممکن است از خیلی بسیار افراد این کار هزینه ای اضافی و غیر ضروری باشد، اما مطمئن باشید یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها همین کار است. چون جلوی هزینه های زیادی را میگیرد و از اتلاف وقت هم جلوگیری می کند.

  مشاوره بعد از طراحی سایت

  تصور نکنید که بعد از سفارش سایت، کار تمام شده است. بسیاری از روندهای مثبت و تاثیر گذار دقیقا بعد از راه اندازی سایت آغاز می شود. در صورتیکه استراتژی صحیحی برای این بخش داشته باشید قسمت زیادی از موانع برطرف خواهند شد و بهترین نتیجه را باتوجه به بودجه مورد نظرتان به دست خواهید آورد. بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوایی، تبلیغات گوگلی، روند نگهداری و پشتیبانی سایت، بروزرسانی‌ های فنی و پارامترهای بسیار دیگری از جمله مواردی هستند که مشاور طراحی سایت بعد از راه اندازی سایت در آنها به شما کمک خواهد کرد.

  بهترین مشاور سئو

  پروسه اجرای مشاوره طراحی سایت

  پروسه سئو سایت

  در ابتدا نیازمندی های شما، هدف و دلیل اصلی ای که بخاطر آن قصد طراحی سایت دارید را به اتفاق مورد بررسی قرار می دهیم. مهمترین سوالی که باید پاسخ داده شود: در ۵ سال آینده چه کاری با سایت قرار است انجام شود؟

  بهتر است با دید ۵ ساله سایت خود را طراحی کنید. در صورتیکه در زیرساخت سایت این امکانات در نظر گرفته نشده باشد و یا اینکه در مفاد قراردادی که با شرکت طراح سایت دارید این موارد لحاظ نشده باشد در زمان گسترش با چالش های زیادی مواجه خواهید شد. بعد از این مرحله و مشخص شدن بودجه مورد نظر به سراغ راه حل های مناسب خواهیم رفت و به سوالاتی مانند سوالات زیر پاسخ می دهیم:

  1. آیا وردپرس برای طراحی سایت شما مناسب است؟
  2. آیا باید حتما سایت بصورت کدنویسی اختصاصی باشد؟
  3. از چه زبانی برای کدنویسی سایت استفاده شود؟
  4. پشتیبانی و خدمات پس از فروش سایت به چه صورت است؟
  5. چه نکاتی را باید در زمان عقد قرارداد طراحی سایت در نظر داشت؟
  6. روند تحویل گرفتن سایت طراحی شده به چه صورت است؟

  مشاور ارشد سئو و دیجیتال برندینگ

  مجید رجبی

  اطلاعات تماس

  دفتر مرکزی: تهران، چهارراه ولیعصر، خیابان بالاور، برج فناوری دانشگاه امیرکبیر

  تلفن: 02186080388

  تلفن همراه: 09123172289

  ایمیل: info [at] majidrajabi [dot] com

  مجید رجبی مشاور حرفه ای سئو سایت