پکیج آنالیز سئو

سریع ترین راه برای رسیدن به صفحه اول گوگل برطرف کردن اشکالات زیرساختی سایت است. در این پکیج کلیه اشکالات سایت شما شناسایی می شود و راه حل هایی جهت بطرف کردن آن ها ارائه می گردد.

فرم ثبت درخواست تماس بگیرید

بهبود سریع وضعیت سئو سایت

پکیج آنالیز سئو به صرفه ترین و آسانترین راه برای بهبود وضعیت سئو سایت شما است. با خرید این پکیج میتوانید اشکالات سئو و ترافیک سایت خود را شناسایی کرده و نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کنید.

 • می خواهید در صفحه اول گوگل باشید؟
 • در کسب رتبه در موتور جستجو گوگل دچار مشکل هستید و دلیل آن را هم نمی دانید؟
 • آیا در کسب رتبه در موتورهای جستجو گوگل و دیگر موتورهای جستجوی مهم دچار مشکل هستید و دلیل آن را نمی دانید؟

آنالیز سئو سایت سریع ترین و موثرترین راه برای درک این موضوع است که چرا سایت شما رتبه و جایگاهی را که باید در صفحه نتایج جستجو داشته باشد را ندارد.

  در این پکیج، سایت شما به طور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت و اشکالاتی را که باعث عدم موفقیت سایت شما در رتبه بندی صفحات می شود مشخص خواهد شد.

  در ادامه شما با برطرف کردن موارد شناسایی شده شاهد رشد و بهبود جایگاه خود در صفحه نتایج موتورهای جستجو خواهید بود.

  با برطرف کردن موارد شناسایی شده شاهد رشد و بهبود جایگاه خود در صفحه نتایج موتورهای جستجو خواهید بود.

  بررسی وضعیت سئو سایت

  سرمایه گذاری در سئو سایت پرسودترین سرمایه گذاری در حوزه دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما است. همچنین داشتن وبسایتی با سئوی خوب مهمترین و قدرتمندترین ابزار بازاریابی آنلاین شما محسوب می شود.

  موتورهای جستجو فاکتورهای زیادی را جهت تعیین جایگاه سایت در صفحه نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی مورد ارزیابی قرار می دهند. تنها خود گوگل صدها فاکتور رتبه بندی دارد.

  من در این پکیج به عنوان یک متخصص سئو، سایت شما را جهت یافتن نقاط ضعف و قوت آن به دقت مورد ارزیابی قرار می دهم تا با شناسایی نقاط ضعف و و برطرف کردن آن و همچنین قویتر کردن نقاط قوت خود، جایگاه خود را بهبود ببخشید.

  با همه تلاش هایتان در صفحه اول گوگل نیستید ؟؟!!

  این پکیج پاسخ سوال های شماست

  ابزارهای مورد استفاده جهت آنالیز وضعیت سئو

  ابزارهای مورد استفاده برای سئو سایت

   

  خرید پکیج آنالیز سئو برای چه افرادی مناسب است؟

  پکیج آنالیز سئو برای افرادی طراحی شده است که نمی توانند سایت خود را در صفحه اول گوگل داشته باشند، اما دلیل آن را هم به طور دقیق نمی دانند.

  شاید حدس بزنید دلیل این شکست کندی سرعت لود سایت تان باشد، اما نمی توانید ۱۰۰% مطمئن باشید و یا ممکن است حدس بزنید که دلیل این مشکل داشتن محتوای تکراری در سایت باشد اما ابزار مناسب برای بررسی این موضوعات را در اختیار ندارید.حالا زمانی است که ما وارد می شویم.

  همچنین این پکیج برای کسب و کارهایی که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اند نیز مفید است. این دسته از کسب و کارها با راهنمایی هایی که دریافت خواهند کرد با بهینه سازی سایت خود حضور پررنگ و قدرتمندتری را دنیای اینترنت خواهند داشت.

  چرا باید در پکیج آنالیز سئو سرمایه گذاری کرد؟

  پکیج  آنالیز سئوی ما، تمامی پارامترهای ضروری سئوی سایت را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. ما سایت شما را با دقت بررسی کرده  و مشخصا به شما می گوییم که کدام بخش سایت و استراتژی سئوی شما نیاز به بهینه سازی دارد و راهکارهای عملی برای برطرف کردن آن ها به شما پیشنهاد می کنیم.

  ما درتمام زمینه های سئو متخصص هستیم از سئوی محلی تا سئوی فروشگاهی. پکیج آنالیز سئو سایت شما را به طور کامل و دقیق ارزیابی کرده و به شما در بهبود وضعیت سئوی آن کمک خواهد کرد.

  این پکیج شامل چه چیزهایی می شود؟

  پکیج سئو سایت

  خوب است بدانید که دو روش متفاوت برای آنالیز سئو وب سایت ها وجود دارد. هر یک از این شیوه ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

  روش اول: آنالیز سریع

  آنالیز وب سایت در این روش برای افراد حرفه ای بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان نیاز خواهد داشت و برای افراد کم تجربه تر مقداری بیشتر زمان خواهد برد. در شیوه آنالیز سریع معمولا از ابزارهای سئو رایگان استفاده می شود و فقط پارامترهای اولیه و پایه نظیر Domain & Page Authority ، تگ ها ، فایل Sitemap.xml ، ALT تصاویر و از این دست پارامترهای اولیه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

  البته باید این نکته را نیز اضافه کرد که این المان ها و پارامترها نیز برای بهینه سازی سایت لازم و ضروری هستند ولی بسیاری از پارامترها در این نوع از آنالیز مورد ارزیابی قرار نمی گیرند.

  باید بدانید بسیاری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ و شرکت های سئو فقط پکیج آنالیز سریع خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

  روش دوم: آنالیز کامل (شما این پکیج را از ما دریافت خواهید کرد)

  در این پکیج تمامی پارامترها و المان های ضروری سئو مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. در این بررسی ها از ابزارهای سئو پولی (اکانت پریمیوم) استفاده خواهد شد تا بتوان کلیه پارامترها را با جزئیات کامل مورد سنجش قرار داد.

  در این آنالیز دقیق بیش از ۷۰ پارامتر مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. البته این تعداد پارامتر ممکن است با توجه به نوع سایت شما متغیر باشد. ممکن است ۶۰ پارامتر و یا ۸۰ الی ۹۰ پارامتر شود.

  تجربه به ما نشان داده است با برطرف کردن مشکلاتی که در خروجی این آنالیز مشخص می شود، باعث رشد قابل توجهی در سئو سایت و افزایش رتبه شما خواهد شد.

  دلیل آن نیز این مطلب می باشد که تمام این پارامترها بر بهینه بودن سایت برای موتورهای جستجو و کاربران متمرکز بوده و شناسایی نقاط ضعف و برطرف کردن آن ها سیگنال های مثبت برای موتورهای جستجو ارسال خواهد شد.

  در صورتیکه پارامتری کنترل نشود و یا نادیده گرفته شود، ممکن است سایت به بهینه ترین حالت خود نرسد. اگر تصمیم دارید آنالیز سایت خود را به ما بسپارید نیازی نیست نگران این موضوع باشید. ما این را می دانیم که کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو ممکن است حتی به بهینه سازی یک پارامتر کوچک بستگی داشته باشد.

  و به همین دلیل است که این پکیج آنالیز دقیق به حدود ۲۰ روز زمان نیاز دارد.

  با همه تلاش هایتان در صفحه اول گوگل نیستید ؟؟!!

  این پکیج پاسخ سوال های شماست

  ابزارهای سئوی مورد استفاده جهت آنالیز وضعیت سئو

  باتوجه به زمینه فعالیت سایت شما از ابزارهای سئوی پریمیوم (پولی) جهت جمع آوری داده استفاده می شود. بدین وسیله داده های دقیق تری جمع آوری می شود تا بتوان آنالیز دقیق تری از سایت انجام داد. به کمک این ابزارها می توان جرئیات بسیار زیادی از سایت ها را مورد بررسی قرار داد.

  توجه داشته باشید، این ابزارها فقط سایت ها از جوانب مختلف بررسی می کنند، کار اصلی تحلیل داده های جمع آوری شده و تشخیص اشکالات و ایرادات می باشد که ما انجام می دهیم.