مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر به دنبال راهکارهایی برای افزایش فروش و رشد کسب‌وکارتان هستید مشاوره دیجیتال مارکتینگ حرفه ای فردی است که باید به دنبال او باشید. ما تخصص و تجربه خود را در زمینه دیجیتال مارکتینگ با شما به اشتراک می گذاریم. از جمله خدماتی که ارائه میدهیم می‌توان به تبلیغات آنلابن، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)، بهینه سازی سایت (SEO) و بهبود رتبه سایت است.

فرم ثبت درخواست تماس بگیرید

مشاوره سئو : اینترنت به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است به خصوص گوگل که جزو مهمترین این توسعه هاست. اگر شما تولید کننده یک محصول و یا ارائه دهنده خدماتی هستید به جهت معرفی و فروش بهتر کالا/خدمات خود در موتور جستجوی گوگل نیاز به سئو دارید. خدمات مشاوره سئو به کسب و کارها کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف وب سایت و برطرف کردن آن ها ترافیک سایت خود را افزایش دهند. مفهوم دیگر این کار افزایش سئو سایت است.

چه زمانی به مشاور سئو نیاز داریم؟

 1. در صورتیکه برای کسب و کار خود دارای یک سایت هستید
 2. در صورتیکه صاحب فروشگاه آنلاین هستید
 3. در زمانی که شاهد افت شدید ترافیک سایت خود هستید
 4. در زمانی که فروشگاه اینترنتی تان فروش خوبی ندارد
 5. در زمانی که در حال طراحی سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی خود هستید

مشاور سئو، فرد متخصصی است که این روزها به دلایل خوبی معروف شده اند. هر صاحب کسب و کاری ممکن است در مورد مشاوره بهینه سازی سایت سوالاتی داشته باشد

  مشاور سئو چیست ؟

  با توجه به رشد فناوری و گسترش هر روزه فضای اینترنت، برای معرفی محصولات و خدمات خود تنها راه اندازی یک وب سایت کافی نیست.

  شیوه نمایش محصولات و خدمات در سایت، نحوه قرارگیری آنها در سایت، ساختار سایت، نحوه دیده شدن سایت از منظر کاربر نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مشاوره سئو سایت راهنمایی های تکنیکال و غیرفنی لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا به بهترین نحو، محتوای سایت خود را تولید، سایت را بهینه سازی و کدنویسی های خود را بهینه سازی نمایید.

  مشاور سئو به فردی متخصصی در زمینه سئو گفته می شود که در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مهارت و دانش زیادی دارد. مشاوران سئو در قبال دریافت حق مشاوره، توصیه های لازم و کاربردی برای افزایش رتبه سایت را در اختیار کسب و کارها قرار می دهند.

  مشاور حرفه ای سئو باید دانش و تجربه زیادی در زمینه های زیر داشته باشد:

  • سئوی فنی (Technical SEO)
  • سئوی داخلی (On-Page SEO)
  • سئوی خارجی (Off-Page SEO)
  • توانایی در تدوین و اجرای استراتژی سئو

  مشاوره سئو چیست

  مشاور سئو کیست ؟

  مشاور سئو فردی است که سال ها در موضوع سئو سایت فعالیت کرده است. این شخص از علم روز بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل اطلاع دارد. همچنین سابقه به نتیجه رساندن پروژه های مختلف با موضوعات متفاوت را دارد.

  سوال : با توجه به تغییرات مداوم نتایج جستجوی گوگل به چه صورتی می توان از مفید بودن مشاوره سئو اطمینان حاصل کرد؟

  اگر محتوای تولید شده سایت شما برای مخاطب واقعی جذاب و کاربردی نباشد، سئو سایت خود را درست انجام نداده اید. شناور بودن رتبه سایت در گوگل و بیشتر شدن این شناوری از سال ۲۰۱۸، به معنی بی ثمر بودن سئو نیست.

  بلکه کاملا برعکس، حرکت گوگل به سمتی است که در صفحه نتایج جستجو یک نتیجه را به عنوان پاسخ اصلی عبارت جستجو به مخاطب نشان دهد. این به آن معنی است که سئو بیش از هر زمانی مهم شده است.

  شما باید محتوای سایت خود با نهایت کیفیت تولید کنید تا گوگل آن را به عنوان بهترین پاسخ به عبارت جستجو شده توسط مخاطب بداند. انجام اینکار ساده نیست و به دانش و تمرین نیاز دارد.

  مشاور حرفه ای سئو

  مشاور حرفه ای سئو

  سرویس مشاور حرفه ای سئو براساس تکنیک های پیشرفته سئو و تکنیک های مدیریت حرفه ای کمپین های تبلیغات کلیکی گوگل طراحی شده است.

  شغل سئو از آن دسته شغل های تخصصی است که باید با افراد زیادی در تعامل باشیم. اگر شما تیم طراحی سایت دارید ما به صورت تیم با آنها کار خواهیم کرد تا بهینه سازی سایت با سرعت بیشتری انجام شود. خدمات مشاوره سئو ما برای هر نوع کسب و کار با هر اندازه ای مناسب است.

  در مقام یک مشاور بهترین تکنیک های سئو و استراتژی های بازاریابی موتورهای جستجو را در اختیار تیم شما قرار خواهیم داد. در نهایت شرکت شما را به ابزارهایی مجهز خواهیم کرد که با استفاده از آن ها رقبای خود را شکست خواهد داد.

  خدمات مشاوره سئو ما شامل همکاری با فروشندگان و سایر منابع شما نیز می باشد. تا موثرترین و کارآمدترین استراتژی سئو در جهت دستیابی به اهداف کسب و کار شما طراحی شود. این سرویس برای کسب و کارهایی طراحی شده است که خودشان دارای تیم فنی هستند و تنها به دنبال یک شرکت سئو (مشاور سئو حرفه ای) هستند تا تیم شان را هدایت و رهبری کند.

  بهترین مشاور سئو تهران

  بهترین مشاور سئو

  چه کسب و کار شما بسیار بزرگ یا کوچک باشد و یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید حتما اطلاعاتی در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در اختیار دارید. سرویس مشاوره حرفه ای سئو ما، این استراتژی بازاریابی را به سطح جدیدی ارتقاء داده است. ایده کسب و کار مشاور سئو می تواند به افزایش فروش شما کمک زیادی کند.

  • تکنیک های جدید سئو را به شما معرفی می کنیم تا از آن ها در پروژه خود استفاده کنید
  • استراتژی سئو را اختصاصا برای کسب وکار شما و با توجه به منابع شما طراحی می کنیم
  • تکنیک هایی جهت افزایش ترافیک، ایجاد Lead های با کیفیت و افزایش فروش را معرفی می کنیم

  چرا به یک مشاور سئو نیاز داریم ؟

  مشاوران توصیه های کاربردی را در زمینه تخصص خود در اختیار شرکت ها و اشخاصی که به تخصص آن ها نیاز دارند قرار می دهند.

  بنابراین مشاوره سئو نیز از این تعریف مستثنی نیست. مشاوران سئو در زمینه بهینه‌ سازی سایت برای موتورهای جستجو متخصص‌ اند و صاحبان کسب‌ و‌ کارها و صاحبان سایت مبالغی را برای گرفتن مشاوره از آنها می‌پردازند.

  هدف از استخدام مشاور سئو

  • افزایش رتبه سایت
  • افزایش تعداد باردید کنندگان سایت
  • افزایش سودآوری مجموعه
  • برطرف کردن اشکالات اساسی سایت
  • تهیه استراتژی سئو منسجم و کاربردی

  برای رشد کسب و کار شما چه کمکی می توانیم بکنیم ؟

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمائید

  تکمیل فرم مشاوره تماس بگیرید

  خدمات مشاوره سئو شامل موارد زیر است:

  1. طراحی استراتژی سئو اختصاصی برای کسب و کار با توجه به منابع شما
  2. مشاوره و راهنمایی جهت یافتن کلمات کلیدی که جستجوی بالا و رقابت کمی برای آنها وجود دارد (یافتن و انتخاب کلماتی که بیشترین بازده برای سایت و بیشترین سودآوری را برای کسب و کار شما داشته باشد)
  3. مشاوره و راهنمایی تولید محتوا (متن، گرافیک، مدیا)
  4. بررسی سئو فنی سایت (Technical SEO)
  5. مشاوره و آموزش جهت برطرف کردن مشکلات سئو سایت (Technical, On-Page, OFF-Page)
  6. آنالیز رقبا (Competitive Research)
  7. آنالیز سرعت سایت از جمله پارامتر TTFB و پیشنهاد راهکارهایی جهت کاهش سرعت لود سایت
  8. آنالیز گزارشات آنالیتیکس و بهینه سازی آن ها
  9. بهینه سازی استراتژی های بازاریابی محتوایی
  10. بهینه سازی نرخ تبدیل سایت Conversion Rate Optimization
  11. مشاوره جهت بهینه سازی طراحی سایت
  12. بررسی سلامت سایت
  13. بهینه سازی تصاویر و ویدئوهای سایت
  14. معرفی روش های ایجاد CTA (Call to Action)
  15. راهنمایی استفاده از شبکه های اجتماعی
  16. معرفی روش های درست دریافت بک لینک
  17. آموزش یافتن بک لینک های مضر برای سایت و برطرف کردن آنها
  18. مشاوره برای نحوه کار با الگوریتم های جدید گوگل

  پروسه اجرای مشاوره سئو

  پروسه سئو سایت

  در این سرویس ما با فروشندگان و منابعی که بر روی سئوی سایت شما در حال فعالیت هستن در تعامل خواهیم بود. در طول این پروسه سعی بر این خواهد بود تا با شرکت شما آشنا شویم. همچنین در مورد تکنیک های سئویی که قبلا در سایت پیاده سازی شده است نیز اطلاعات لازم را کسب کنیم.

  بعد از اینکه درک کاملی از اهداف شما به دست آوردیم، تحقیق و ارزیابی کامل و همه جانبه ای را بر روی سایت انجام خواهیم داد. به عنوان یک تیم از مطالبی که در مورد کسب و کار شما آموخته ایم برای طراحی استراتژی سئو سایت شما استفاده خواهیم کرد.

  در مرحله بعد فرآیندهای پیاده سازی و اعمال تغییرات را براساس چارچوب های زمانی مشخص خواهیم کرد. سپس راهنمایی های لازم را در طول فرآیند اعمال تغییرات در اختیار تیم فنی سایت قرار خواهیم داد.

  بعد از انجام هر تغییری، مجدد پارامتر اصلاح شده را مورد ارزیابی قرار می دهیم تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل کنیم. همچنین استراتژی های بازاریابی جدیدی را برای بهبود بازدید سایت، افزایش رتبه و افزایش نرخ بازگشت سرمایه شما پیشنهاد خواهیم داد.

  برای رشد کسب و کار شما چه کمکی می توانیم بکنیم ؟

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمائید

  تکمیل فرم مشاوره تماس بگیرید

  تضمین کار مشاور سئو

  سایت ها و نمونه کارهای موفق سئو که با استفاده از خدمات مشاوره در صفحه اول گوگل قرار دارند بهترین گواه موفقیت در کارهایم است. از سوی دیگر با توجه به اجرای صحیح مشاوره های انجام شده تنها در صورتی که پروژه سئو توسط من انجام شود نتیجه کار تضمین می شود.

  با توجه به اینکه اجرای سئو سایت، کاری بسیار تخصصی و حرفه ای است، پیشنهاد می شود تا اجرای پروژه سئو را به کارشناسان حرفه ای واگذار کنید.

  مهارت های لازم مشاور سئو

  مشاور حرفه ای سئو حداقل باید دارای چه تجربیات و تخصص هایی باشد:

  سئو داخلی (On-Page SEO)

  سئو داخلی (On-Page SEO) به مجموعه فعالیت هایی که داخل سایت، به منظور بهینه سازی آن انجام می گیرد، گفته می شود.

  بیشتر افراد فکر می کنند که سایت های سئو دارای روش ها و استراتژی های ویژه ای هستند که باعث لینک بیلدینگ و ایجاد سیگنال های شبکه های اجتماعی می شود.

  اما کارهای زیادی هستند که باید قبل از اجرای هر تکنیک سئویی در سایت انجام شوند. بطور ابتدایی این وب سایت ها دارای موتور جستجوهایی هستند که به کارایی مناسب کمک می کنند .

  پارامترهای On-Page SEO زیادی وجود دارد که به یک مشاور خوب در پیشبرد اهداف کمپانی کمک می کند:

  Title Tag (تگ عنوان)

  انتخاب یک Title Tag مناسب از چیزی که فکر می کنید سخت تر است. بهینه ساز تگ عنوان صفحه تاثیر مثبت زیادی بر روی سئوی سایت دارد.

  Description Tag (تگ توضیحات)

  موارد زیادی را در مورد بهینه سازی تگ توضیحات بیان کرد. Description Tag یکی از پارامترهای بسیار مهمی است که موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها از آن استفاده می کنند.

  Meta Tag (تگ متا)

  به علاوه Title Tag و Description Tag، متا تگ های زیاد دیگری هم هستند که کاربرد آنها بستگی به شرایط و حوزه فعالیت وب سایت دارد. مشاور سئو راهنمایی های لازم را در رابطه با به کارگیری صحیح هر یک از این متا تگ ها در اختیارتان قرار خواهد داد.

  Content Quality (کیفیت محتوا)

  مهمترین و حیاتی ترین بخش برای هر موتور جستجویی، کیفیت محتوا است. بسیار با اهمیت است که محتوای بسیار کاربردی و کاربر پسند برای مخاطبان خود آماده کنید.

  Keyword Density (چگالی کلمات کلیدی)

  رعایت میزان صحیح چگالی کلمات کلیدی باعث افزایش اعتبار مطلب شما خواهد شد و در نتیجه از اعتبار بیشتری در گوگل برخوردار خواهد شد.

  رعایت keyword density و سایر مطالب این حوزه رو مشاور سئو در اختیار تیم تولید محتوای سایت ها قرار خواهد داد.

  LSI (Latent Semantic Indexing)

  LSI  نوعی از کلمات کلیدی است که در محتوای سایت باید مورد استفاده قرار گیرد. این دست از کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کند تا مطلب شما را بهتر درک کنند.

  LSI می تواند شامل مترادف ها و متضادهای کلمات کلیدی اصلی باشند.

  به عنوان مثال اگر مطلب شما راجع به “حقایقی درباره حیوانات” باشد، موتورهای جستجو انتظار دارند که مطلب شما حاوی کلماتی مانند سگ، گربه، پرندگان و از این دست لغات باشد.

  Site Structure (ساختار سایت)

  بهینه و استاندارد بودن ساختار سایت باعث افزایش کارایی سایت برای کاربران می شود همچنین موتورهای جستجو هم راحت تر می توانند سایت ها را پیمایش و ایندکس کنند.

  مشاور سئو باید ساختار سایت شما بررسی کند و پیشنهادهای کاربردی جهت اصلاح ساختار سایت را ارائه دهد.

  Site Speed (سرعت سایت)

  بالا بودن سرعت سایت تاثیر بسیار زیادی در تجربه کاربردی و بازدید سایت دارد.

  هرچه وب سایت شما سرعت بالاتری داشته باشد، کاربران بیشتری خواهید داشت و در صورتی سرعت سایت پایین باشد به شدت کاربران خود را از دست خواهید داد.

  مشاور سئو، سرعت سایت ها را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار میدهد و نکته های لازم جهت افزایش و بهبود سرعت سایت را در اختیار تیم فنی قرار می دهد.

  Mobile Friendly (رسپانسیو بودن سایت)

  بهینه بودن و سازگار بودن سایت برای دستگاه های موبایل از جمله ضروری ترین ویژگی هایی هست که هر سایتی باید داشته باشد.

  امروزه اغلب افراد از دستگاه های موبایل مانند Tablet و Smart Phone ها برای کارهای خود استفاده می کنند و این نیاز هم هر روز در حال افزایش است.

  Structured Data / Schema Makeup

  structured data به موتور های جستجو  مانند گوگل اجازه می دهد تا نوع محتوای سایت شما درک کنند و در نمایش سایت شما به کاربر راحت تر تصمیم بگیرند.

  Schema انواع بسیار زیادی دارد که بنا به نوع سایت و نوع محتوا باید اسکمای مناسب را انتخاب کرد.

  سئوی خارجی (Off-Page SEO)

  سئوی خارجی و یا همان OFF-Page SEO به کلیه فعالیت هایی اشاره دارد که با هدف افزایش رتبه سایت، در خارج از وب سایت هدف انجام می شوند مانند لینک سازی و غیره. در این قسمت اشاره ای کوچک به تعدادی از فعالیت های سئوی خارجی می کنیم.

  Link building (لینک سازی)

  یکی‌ از مهمترین بخش های سئوی خارجی، فعالیت های لینک سازی و یا همان گرفتن بک لینک است.

  لینک سازی دارای دو جنبه است، در یک وجه به افزایش رتبه سایت کمک می کند و در جنبه دیگر باعث افت رتبه و پنالتی شدن سایت از طرف موتورهای جستجو می شود.

  مهمترین کار در بخش لینک سازی، آشنا بودن شما با قوانین و فعالیت های استاندارد می باشد.

  موضوع با اهمیت بعدی شیوه پیاده سازی تکنیک لینک بیلدینگ است.

  Social Media (فعالیت در شبکه های اجتماعی)

  این بخش دارای اهمیت نسبی در عوامل رتبه بندی میباشد . در حقیقت این به عنوان یکی‌ از بخش های مهم سئو به شمار می اید . ایا شما کل محتوی خودرا در شبکه اجتماعی وارد میکنید ؟ ایا میتوانید در صنعت به همه افراد اعتماد کنید و احترام بگذارید ؟

  چیزهای زیادی که علاقه مند هستید داخل tweets ، pins , upvotes و سایت های دیگر برای رتبه بندی بهتر در گوگل و در سایت های دیگر در نظر گرفته میشود .به این حقیقت اشاره نشدا که چیزهای زیادی وجود دارد که باعث افزایش ترافیک فکری در این سایت ها میگردد .

  چه کارهایی را برای سئو نباید انجام داد:

  وقتی صحبت از بهینه سازی موتور های جستجو میشود موارد زیاد وجود دارد که نباید آنها را انجام دهید. این پارامترها را مشاور سئو با شما در میان خواهد گذاشت تا از انجام دادن آنها خودداری کنید.

  از جمله کارهایی که در پروسه بهینه سازی خود نباید انجام دهید، عبارتند از:

  • بهینه سازی بیش از اندازه
  • لینک سازی اسپم
  • کاهش کیفیت های لینک ها
  • محتوی نامناسب