طراحی سایت داروخانه زرتشت

پروژه طراحی سایت داروخانه زرتست یکی از پیچیده ترین پروژه های طراحی سایت با وردپرس بود. سایت قدیم پروژه با زبان برنامه نویسی انگولار انجام شده بود همچنین تعداد بسیار زیادی محصول نیز بود. بعد از جلسات نیازسنجی برگزار شده معماری سایت طراحی و براساس آن کار طراحی شروع شد. شایان ذکر است در این پروژه بیش از ۶۰۰۰ محصول نیز از سایت مبدا منتقل گردید. نکته ای که کار سخت این پروژه را برای تیم طراحی سایت آسان کرد رفتار حرفه ای و درک بالای کارفرما بود.
(ظاهر سایت بنا به سلیقه کارفرما تهیه شده است)

برچسب‌ها: نمونه کار طراحی سایت / نمونه کار طراحی فروشگاه آنلاین / نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی سایت داروخانه زرتشت

نمونه کار طراحی داروخانه

زرتشت (دکتر حاجی نژاد)

  • خدمت ارائه شده: طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس
  • وضعیت پروژه: پایان یافته
  • مدت پروژه: ۳۰ روز کاری
  • هدف پروژه: طراحی سایت بر اساس خواسته های کارفرما با رعایت قوانین سئو و ایجاد زیرساخت جهت اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ
  • نوع سایت: داروخانه

آشنایی مختصر با داروخانه زرتشت

داروخانه آنلاین زرتشت، از سال ۱۳۹۷ با عنوان کاملترین بانک محصولات مجاز داروخانه ای، شامل مکمل غذایی و ویتامینها، مکمل بدنسازی، محصولات آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی، تجهیزات و لوازم پزشکی و محصولات کودکان، امکان خرید آنلاین، از داروخانه را در تمامی ساعات شبانه روز برای شما عزیزان فراهم آورده استداروخانه زرتشت (دکتر حاجی نژاد) دارای مجوز فروش آنلاین اقلام غیر دارویی از وزارت بهداشت بوده و تحت نظارت مستقیم و مداوم دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد. داروخانه اینترنتی زرتشت، دارای نشان اعتماد الکترونیک کسب و کار دیجیتال از وزارت صمت بوده و موفق به اخذ نشان دو ستاره اعتماد الکترونیک از این مرجع نیز شده است. تمامی کالاها و خدمات وب سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد. رسالت داروخانه زرتشت رضایت شما عزیزان از خرید آسان و سریع به همراه مشاوره تخصصی و رایگان برای انتخاب محصول مناسبتر می باشد.

نکته: توجه داشته باشید که ظاهر سایت بنا به سلیقه کارفرمای محترم طراحی شده است.

مشاهده سایت داروخانه زرتشت

درخواست مشاوره رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید از طریق شماره تلفن هوشمند ۹۱۶۹۲۶۷۶-۰۲۱ با ما در ارتباط باشید.

تماس بگیرید !

فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند