نمونه کار آموزش سازمانی سئو

راندنو

نوع آموزش: سازمانی (کاربردی)

نوع سایت: آموزشگاه آنلاین زبان

ساعات آموزش: ۲۰ ساعت

هدف پروژه: آموزش کاربردی پرسنل کارفرما جهت راهبری سئو سایت، تولید محتوا، سئو سازی محتوا، تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی

پروژه سئو سایت راندنو

نمونه کار آموزش سازمانی: راندنو

معرفی خلاصه سایت راندنو

در سایت راندنو هزاران کالای متفاوت توسط فروشندگان قیمت‌گذاری می‌شود. همچنین خریداران می‌توانند به آسانی به آدرس، مشخصات، شماره تماس، لوکیشن، آدرس وبسایت و شبکه‌های اجتماعی فروشندگان دسترسی داشته و با آنان بدون واسطه در تماس باشند. سایت راندنو در موضوعات کالاهای برقی، لوازم دیجیتال، لوازم خانگی برقی، ابزار یراق و تولید کارگاهی اقدام به جذب فروشندگان می‌کند. همچنین خریداران می‌توانند به صورت رایگان، استعلام و درخواست خود را ثبت و از چندین فروشگاه پیش‌فاکتور دریافت نمایند. درسایت راندنو امکان مقایسه قیمت کالاها، مقایسه کالا با کالا و مقایسه فروشگاه‌های عضو با یکدیگر میسر می‌باشد. خریداران به جای حضور در ترافیک بازار، می‌توانند فروشندگان و کالاهایشان را درخیابان‌های لاله‌زار، جمهوری، ولیعصر، امین حضور، حسن آباد، میدان قزوین و سایر نقاط تهران در یک قاب نظاره کرده و خرید خود را انجام دهند.

شرح مختصر پروژه

باتوجه به ماهیت پروژه و تشکیل تیم محتوا و سئو داخل مجموعه و عدم تسلط نیروها، آموزش ها بصورت کامل و جامع و در راستای پروژه کارفرما ارائه گردید. این آموزش سازمانی شامل ۳ ماه پشتیبانی بود. در این دوره تکنیک های پایه ای سئو، تولید محتوا، سئوسازی محتوا، جستجوی کلمات کلیدی، بررسی و تحلیل رقبا، روش های لینک سازی داخلی و خارجی، تکنیک ها و ریزه کاری های کسب رتبه به تیم منتقل گردید.