بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت سایت ساعث بهبود رتبه سئو می شود

افزایش سرعت سایت برای سئو بسیار مهم است

بهینه سازی سرعت سایت یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سازی سایت است. سرعت سایت عامل بسیار مهمی در تجربه کاربری است. در صورتیکه سرعت بارگذاری سایت کند باشد کاربران زیادی را از دست خواهید داد. با افزایش سرعت ورود به سایت گوگل امتیاز بیشتری را به وب سایت شما خواهد داد و تعداد بازدید سایتتان افزایش می یابد.

به یاد داشته باشید از دید موتورهای جستجو افزایش سرعت لود صفحات وظیفه هر سایتی است و در صورتیکه سرعت سایت تان کم باشد از موتورهای جستجو امتیاز منفی دریافت خواهید کرد.

کارشناسان حرفه ای و باتجربه ما آماده ارائه خدمات افزایش سرعت سایت به صورت تضمینی هستند.

سرعت سایت، تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت دارد

از آنجا که سایت های شرکتی، سایت های فروشگاهی و بسیاری سایت های دیگر توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می شوند، بالابردن سرعت سایت در وردپرس از جمله خدمات بهبود سرعت سایت مجموعه ما است.

خدمات کاهش زمان لود شدن وب سایت

خدمات افزایش سرعت بالا آمدن سایت

یکی از حوزه های کاری مجموعه ما فعالیت تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. از آنجا که سرعت سایت یکی از پارامترهای اساسی سئو است، جهت افزایش سرعت وب سایت مشتریان تیمی متشکل از برنامه نویسان و سئوکاران حرفه ای را تشکیل داده ایم. هدف این تیم افزایش حداکثری سرعت وبسایت شما است.

 1. افزایش سرعت وردپرس
 2. افزایش سرعت ووکامرس
 3. افزایش سرعت سایت جوملا
 4. افزایش سرعت سایت های اختصاصی

نمونه کار بهبود سرعت سایت

نمونه کار افزایش سرعت وب سایت در مجید رجبی

سرعت سایت چیست

سرعت سایت چیست

به طور کلی سرعت سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

 1. سرعت بارگذاری سایت
 2. سرعت پاسخگویی سرور

سرعت بارگذاری سایت

منظور از سرعت بارگذاری سایت، مدت زمانی است که محتوای یک صفحه از سایت به صورت کامل بارگذاری می شود. در این بخش در صورتی که سایت شما توسط وردپرس و یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا، دروپال و غیره طراحی سایت باشد می توانید از خدمات بهینه سازی سرعت وردپرس استفاده کنید.

همچنین در صورتیکه از وردپرس برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود استفاده کرده باشید، خدمات افزایش سرعت ووکامرس مورد نیاز شما می باشد.

سرعت پاسخگویی سرور

منظور از سرعت پاسخگویی سرور، مدت زمانی است که سرور اولین بایت را بعد از درخواست مرورگر ارسال می کند. با توجه به تعریف گفته شده، داشتن یک هاست و سرور قوی در افزایش سرعت سایت نقش مهمی را بازی می کند.

به این نکته توجه داشته باشید خدمات بهینه سازی سرعت سایت، تنها باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحات در وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا می شود و کاری را نمیتوان بر روی سرعت هاست انجام داد. قبل از اقدام به خرید هاست و یا سرور حتما سرعت آنها را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های افزایش سرعت بالا آمدن سایت

بهبود سرعت بارگذاری

روش ها و تکنیک های زیادی برای بهینه سازی سرعت وب سایت ها وجود دارد. در ادامه به تعدادی از این روش ها اشاره می کنیم:

 1. فعال کردن قابلیت فشرده سازی سمت سرور (GZip)
 2. فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت، HTML و CSS
 3. کاهش تعداد ریدایرکت های سایت
 4. فعال کردن کش مرورگر
 5. بهبود زمان پاسخگویی سرور
 6. استفاده از CDN (شبکه توزیع محتوا)
 7. بهینه سازی تصاویر سایت
 8. غیره