سفارش پروژه سئو

مشاوره و اجرای پروژه سئو سایت بصورت تضمینی

فرم ثبت درخواست تماس بگیرید
لوگوی ژاپن سفر
لوگوی علاقبند
لوگوی دنتال کالا
لوگول ایران وکولوژی

سفارش پروژه سئو و بهینه سازی سایت

سفارش پروژه سئو ، با تکیه بر تجربه در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو قادر خواهم بود تا سایت را به روش سئوی کلاه سفید (White Hat SEO) که شیوه استاندارد گوگل است، برای موتورهای جستجو سئو سازی نمایم. در نتیجه این کار  وب سایت کسب و کار شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گرفت و شاهد افزایش درآمد خود خواهید بود.

در پروسه بهینه سازی پروژه سئو، تمام تلاش بر این خواهد بود تا با پیروی از روش های تایید شده و استاندارد گوگل، ترافیک ورودی سایت از طریق موتورهای افزایش یابد. این کار در کنار سایر فعالیت های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی باعث افزایش رتبه سایت و در نتیجه سودآوری سایت شما خواهد بود.

  فضای کار
  فضای کاری نمای دوم

  سفارش بهینه سازی سایت

  سفارش بهینه سازی سایت

  خدمات سئو ارائه شده توسط من بر مبنای نیازهای مشتریان (که درابتدای پروژه مشخص می شود) متفاوت خواهد بود، برخی از خدمات سئوی قابل ارائه عبارتند از:

  1. معرفی و ثبت در موتورهای جستجوی مطرح
  2. انجام تنظیمات حرفه ای سئو
  3. انجام روش های جدید و قانونی سئو
  4. انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  5. طراحی استراتژی سئو
  6. تحلیل و آنالیز رقبا
  7. انتخاب مناسبترین و بهترین عناوین
  8. بهینه سازی ساختار سایت
  9. بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
  10. نصب افزونه های سئو
  11. بهینه سازی قالب سایت (ویرایش، حذف و اضافه کدها)
  12. رفع پیغام های مهم سایت براساس استاندارد W3C
  13. ساخت صفحات اجتماعی
  14. بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
  15. حل مشکلات سئو سایت (در صورت عدم Penalize بودن سایت)
  16. پشتیـــبانی، راهنــمایی و پاسخ به ســولات
  17. سایر موارد

  برای رشد کسب و کار شما چه کمکی می توانیم بکنیم ؟

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمائید

  سئو رایگان و سئو ارزان

  باتوجه به استراتژی سئو و دید بلند مدتی که برای بهینه سازی سایت در نظر گرفته می شود امکان ارائه هیچگونه خدمات سئو رایگان و یا سئو ارزان وجود ندارد.

  سئو یکی از پرسود ترین سرمایه گذاری ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی است و بالاترین درصد ROI را برای شما خواهد شد. بنابراین به هزینه ای که برای سئو سایت خود انجام می دهید به چشم یک سرمایه گذاری با بالاترین میزان بازگشت سرمایه نگاه کنید.

  یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که پروژه سئو هیچ وقت به اتمام نخواهد رسید. در واقع سئو یک پروژه نیست بلکه یک فرایند همیشگی است.

  بعد از به نتیجه رسیدن پروژه سئو، در صورتی که آن را رها کنید و برای سایت خود کاری انجام ندهید مطمئن باشید که بعد از گذشت مدتی جایگاهی را که به سختی به دست آورده اید از دست خواهید داد.

  همچنین تنها گوگل است که جایگاه سایت ها را مشخص می کند و هیچ شخص و شرکت دیگری قابلیت انجام این کار را ندارد.

  سوالات متداول

  چرا انجام پروژه سئو از اهمیت زیادی برخوردار شده است؟

  امروزه اکثر کاربران برای خرید کالا و خدمات ابتدا به جستجو در اینترنت میپردازند. طبق آمار کاربران فقط نتایج صفحه اول گوگل را مورد بررسی قرار می دهند (بیشتر از همه ۳ نتیجه اول را). از این رو انجام پروژه سئو وبسایت افزایش جذب مشتریان بالقوه و افزایش فروش خواهد شد

  هزینه و قیمت پروژه سئو چقدر است؟ آیا سئو ارزان و رایگان هم داریم؟

  قیمت پروژه سئو بر اساس میزان کار، بازه زمانی و سختی کلمات کلیدی و حوزه رقابت دارد. همچنین سئو فرآیندی دنباله دار است به همین دلیل هیچ وقت به دنبال سئو ارزان و یا سئو رایگان نروید زیرا علاوه بر از دست دادن زمان و پولتان، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به سایتتان برسد و پنالتی شوید.

  مدت زمان پروژه های سئو تا رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو چقدر است؟

  زمان دقیقی را برای این کار نمی توان مشخص کرد. زیرا عوامل زیادی مانند فعالیت های قبلی انجام شده بر روی سایت، ساختار فنی سایت، کلمه کلیدی انتخابی و میزان رقابت در آن حوزه این زمان را تحت تاثیر قرار می دهند. تمام تلاش بر این خواهد بود تا علاوه بر انجام سئوی قانونی و کلاه سفید در کوتاهترین بازه نتیجه مورد نظر حاصل شود